Olivia Garden FingerBrush Combo Medium Щітка масажна з натуральною щетиною середня

  • Виробник: Olivia Garden
  • Наявність: Є в наявності

280 грн.


Щітка-пальці

Унікальний дизайн у формі руки для масажу волосся та шкіри голови, сухого чи мокрого.

100% натуральна щетина кабана

Щетина дикого кабана це натуральний продукт, який вже сам по собі вказує на якість щітки. 100% натуральні щетинки кабана, використані в наших щітках, пом'якшують волосся під час використання та надають йому сяйва і об'єму.

Суміш щетини кабана і нейлону

Поєднання натуральної щетини кабана з нейлоновими щетинками дозволяє досягти ніжної стимуляції шкіри голови під час розчісування.

Анти-статичні іонизовані нейлонові щетинки

Електростатичний заряд волосся є одвічною проблемою. Так як щетинки щітки вступають в інтенсивний контакт з волоссям, вони є важливим елементом у вирішенні проблеми. Анти-статичні іонізовані пластикові щетинки щіток Olivia Garden ефективно запобігають заряду волосся статичною електрикою, залишаючи його слухняним і сяючим.

Оптимізований потік повітря

Сушка волосся в ідеалі має давати швидкий, гарний і рівномірний результат, без перегрівання і пересушування волосся. Скелетний дизайн щіток Olivia Garden забезпечує чудову продуваємість. В результаті процес укладки відбувається швидше та ефективніше.

Висувний хвостик для розділення пасм

Для багатьох техник сушки та укладки важливо розділити волосся. Хвостик для розділення на кінці ручки щітки Olivia Garden ідеально підходить для професійного розділення волосся. Точна укладка суттєво полегшується.

Легка вага

Вага є важливим фактором у виборі правильного інструменту для укладки. Тяжка щітка може швидко втомити кисть, руку і плече, особливо при роботі над складною укладкою. Чим легше щітка тим простіше та комфортніше нею працювати. Ультра-легкі щітки Olivia Garden зроблені для приємного та ергономічного досвіду укладки.


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук