Olivia Garden NanoThermic Flex Combo Щітка з комбінованою щетиною

  • Виробник: Olivia Garden
  • Наявність: Є в наявності

365 грн.


Технологія Nanothermic

Технологія Oliva Garden Nanothermic виконує вимоги, що є необхідними для ніжної і дбайливої роботи з волоссям на професійному рівні. Вона забезпечує антибактеріальний захист, що надає волоссю здоровішого вигляду, сяйва і слухняності.

100% натуральна щетина кабана

Щетина дикого кабана це натуральний продукт, який вже сам по собі вказує на якість щітки. 100% натуральні щетинки кабана, використані в наших щітках, пом'якшують волосся під час використання та надають йому сяйва і об'єму.

Суміш щетини кабана і нейлону

Поєднання натуральної щетини кабана з нейлоновими щетинками дозволяє досягти ніжної стимуляції шкіри голови під час розчісування.

Анти-статичні іонізовані нейлонові щетинки

Електростатичний заряд волосся є одвічною проблемою. Так як щетинки щітки вступають в інтенсивний контакт з волоссям, вони є важливим елементом у вирішенні проблеми. Анти-статичні іонізовані пластикові щетинки щіток Olivia Garden ефективно запобігають заряду волосся статичною електрикою, залишаючи його слухняним і сяючим.

Гнучка конструкція і адаптивна форма

Щітка має дуже гнучку конструкцію, завдяки чому навантаження під час розчісування розподіляється рівномірно. Унікальна форма Nanothermic Flex ідеально підлаштовується до форми голови. Це дозволяє оптимізувати використання щітки та отримати більше комфорту під час її використання.

Ергономічна ручка

Для доброго захвату і безпеки використання, ручка щітки є дуже важливою. Вона не має висковзувати з руки під час роботи і повинна ідеально лежати в руці. Ергономічна ручка Olivia Garden з анти-слизьким матеріалом гарантує максимальний комфорт.

Висувний хвостик для розділення пасм

Для багатьох техник сушки та укладки важливо розділити волосся. Хвостик для розділення на кінці ручки щітки Olivia Garden ідеально підходить для професійного розділення волосся. Точна укладка суттєво полегшується.

Легка вага

Вага є важливим фактором у виборі правильного інструменту для укладки. Тяжка щітка може швидко втомити кисть, руку і плече, особливо при роботі над складною укладкою. Чим легше щітка тим простіше та комфортніше нею працювати. Ультра-легкі щітки Olivia Garden зроблені для приємного та ергономічного досвіду укладки.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук