Olivia Garden Ceramic+ion Speed XL Термобрашинг 25 мм

  • Виробник: Olivia Garden
  • Наявність: Є в наявності

332 грн.


ø25 мм

Екстра-довгий циліндр 

Екстра-довгий циліндр дозволяє працювати з більшими ділянками волосся. У порівнянні зі стандартним циліндром час сушки зменшується на 25%. Окрім того, великі отвори забезпечують кращий продув повітрям - для швидшої там більш ефективної укладки.

Технологія Tourmaline-Ion

Турмалінова іонізація зменшує статичну електрику волосся. Кутикула кожної волосини закривається, що запобігає пересушуванню волосся. В результаті волосся залишається здоровим, яскраво сяючим і слухняним. Іонізовані брашинги надають найкращий захист, особливо для частої сушки або використання гарячих технік укладки.

Анти-статичні іонізовані нейлонові щетинки

Електростатичний заряд волосся є одвічною проблемою. Так як щетинки брашингу вступають в інтенсивний контакт з волоссям, вони є важливим елементом у вирішенні проблеми. Анти-статичні іонізовані пластикові щетинки брашингів Olivia Garden ефективно запобігають заряду волосся статичною електрикою, залишаючи його слухняним і сяючим.

Керамічний циліндр

Керамічне покриття брашингів Olivia Garden надає істотну перевагу: керамічний матеріал гарантує, що тепло фену розподіляється рівномірно і швидко по всьому брашингу. Великі вентиляційні отвори також гарантують кращий продув повітрям, дозволяючи зробити укладку набагато швидше, точніше, і, відповідно, більш делікатно.

Унікальний запатентований дизайн ручки

Брашінги Olivia Garden розроблені для більшого комфорту та ідеальної зручності. Увага також приділяється до речей, що здаються зовсім не важливими. Не лише щетинки розроблені так, щоб зменшити заплутування волосся, але й ручка приєднана до циліндру безшовно, щоб створити абсолютно бездоганний досвід роботи з брашингом.

Ергономічна ручка

Для доброго захвату і безпеки використання, ручка брашингу є дуже важливою. Вона не має висковзувати з руки під час роботи і повинна ідеально лежати в руці. Ергономічна ручка Olivia Garden з анти-слизьким матеріалом гарантує максимальний комфорт.

Висувний хвостик для розділення пасм

Для багатьох техник сушки та укладки важливо розділити волосся. Хвостик для розділення на кінці ручки брашингу Olivia Garden ідеально підходить для професійного розділення волосся. Точна укладка суттєво полегшується.

Легка вага

Вага є важливим фактором у виборі правильного інструменту для укладки. Тяжкий брашинг може швидко втомити кисть, руку і плече, особливо при роботі над складною укладкою. Чим легше брашинг тим простіше та комфортніше ним працювати. Ультра-легкі брашинги Olivia Garden зроблені для приємного та ергономічного досвіду укладки.


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук