bbcos Meristema Miscellar Treatment міцелярне очищення roll-on на основі стовбурових клітин 15 мл

  • Виробник: bbCos
  • Наявність: Є в наявності

201 грн.


Препарат зі стовбурових клітин критмума морського з накатною системою нанесення.

Має ефективний дезінфікуючий вплив на шкіру голови, усуває забруднення і готує шкіру до подальшої обробки спеціальними препаратами, що містять клітини мерістеми. Діючими речовинами є масло коноплі (cannabis sativa) і виноградна олія  (vitis vinifera), які відомі своїми пом'якшуючими і антиокислюючими властивостями, а також заспокоюючою та протизапальною дією. 

Формула на основі чистих, надделікатних емульгаторів природнього походження (лаурат і стеарат сахарози) добре переноситься навіть найчутливішою шкірою. Окрім того, формула збагачена кислотами омега3 і 6, вітамінами та мінералами, які сповільнюють процес старіння. 

Спосіб застосування: Завдяки однодозній системі накатного нанесення Micellar Treatment легко використовувати. Зволожте шкіру голови водою, а потім нанесіть препарат на всю поверхню шкіри. Залиште на 3 хвилини. Натисніть на шкіру легкими рухами, потім змийте та перейдіть до застосування шампуню Hydra System.

Рекомендації по застосуванню: не потрібно масажувати шкіру голови після нанесення продукту на волосся, щоб активувати його дію, Ви лише стимулюєте шкіру. Міцели зв'язують бруд, який потім видаляється під час змивання. 

Професійний продукт.

Об'єм: 15 мл


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Рекомендовані товари

bbcos Meristema Hydra System Shampoo зволожуючий шампунь для волосся на основі стовбурових клітин 500 мл
969 грн.
Шампунь зі стовбурових клітин критмума морського.Містить природні сурфактанти на амінокислотній осно..
bbcos Meristema Energizing Essence енергетична есенція для волосся на основі стовбурових клітин 30 мл bbcos Meristema Energizing Essence енергетична есенція для волосся на основі стовбурових клітин 30 мл
559 грн.
Енергізуючий екстракт зі стовбурових клітин критмума морського.Має сильну протизапальну дію. У поєдн..
bbcos Meristema Refreshing Therapy освіжаюча терапія для волосся: лосьйон на основі стовбурових клітин 6 мл bbcos Meristema Refreshing Therapy освіжаюча терапія для волосся: лосьйон на основі стовбурових клітин 6 мл
124 грн.
Флакон з препаратом з рослинних стовбурових клітин критмума морського. Спеціальна формула, що з..
bbcos Meristema Purifying Essence очищуюча есенція для волосся на основі стовбурових клітин 30 мл. bbcos Meristema Purifying Essence очищуюча есенція для волосся на основі стовбурових клітин 30 мл.
559 грн.
Очищуючий екстракт зі стовбурових клітин критмума морського. У поєднанні з препаратом efre..
bbcos Meristema Silk System Cream шовковий крем для волосся на основі стовбурових клітин 500 мл
611 грн.
Крем Meristema на основі стовбурових клітин рослин, наноситься після шампуня. Крем пом'якшує во..