Olivia Garden On The Go Smooth&Style Щітка що складається з натуральною щетиною

  • Виробник: Olivia Garden
  • Наявність: Є в наявності

316 грн.


Щітка-пальці

Унікальний дизайн у формі руки для масажу волосся та шкіри голови, сухого чи мокрого.

100% натуральна щетина кабана

Щетина дикого кабана це натуральний продукт, який вже сам по собі вказує на якість щітки. 100% натуральні щетинки кабана, використані в наших щітках, пом'якшують волосся під час використання та надають йому сяйва і об'єму.

Суміш щетини кабана і нейлону

Поєднання натуральної щетини кабана з нейлоновими щетинками дозволяє досягти ніжної стимуляції шкіри голови під час розчісування.

Анти-статичні іонізовані нейлонові щетинки

Електростатичний заряд волосся є одвічною проблемою. Так як щетинки щітки вступають в інтенсивний контакт з волоссям, вони є важливим елементом у вирішенні проблеми. Анти-статичні іонізовані пластикові щетинки щіток Olivia Garden ефективно запобігають заряду волосся статичною електрикою, залишаючи його слухняним і сяючим.

Ідеально заокруглені щетинки

Турбота про волосся і шкіру голови є найважливішою під час розчісування. Нейлонові щетинки щіток Olivia Garden аккуратно заокруглені на кінцях задля запобігання пошкодженням шкіри голови і структури волосся.

Щітка, що складається

Щітка On The Go складається! Ви маєте змогу взяти її будь-куди, вона ідеально підходить для подорожей. Механізм складання є дуже міцним і надійним.

Вбудоване дзеркальце

Дзеркальце, вбудоване в ручку щітки, робить її ідеальною як для подорожей так і для повсякденного використання. Така практична комбінація дозволяє мати і щітку і дзеркальце завжди під рукою.

Оптимізований потік повітря

Сушка волосся в ідеалі має давати швидкий, гарний і рівномірний результат, без перегрівання і пересушування волосся. Скелетний дизайн щіток Olivia Garden забезпечує чудову продуваємість. В результаті процес укладки відбувається швидше та ефективніше.

Легка вага

Вага є важливим фактором у виборі правильного інструменту для укладки. Тяжка щітка може швидко втомити кисть, руку і плече, особливо при роботі над складною укладкою. Чим легше щітка тим простіше та комфортніше нею працювати. Ультра-легкі щітки Olivia Garden зроблені для приємного та ергономічного досвіду укладки.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук