Otium Noir Набір "Перетворення"

  • Виробник: Estel
  • Наявність: 1-3 робочих днiв

532 грн.


Склад набору:

  • Ранковий спрей для волосся Otium Noir 100 мл.
  • Вечірній шампунь для волосся Otium Noir 250 мл.
  • Нічна крем-маска для волосся Otium Noir 65 мл.

Ранковий спрей для волосся Otium Noir

Допомагає волоссю «прокинутися в гарному настрої» завдяки тонізуючому, вітамінізуючому та дисциплінуючому ефектам. Формула продукту містить малиновий оцет і NaPCA. Забезпечує легке розчісування, слухняність, енергетичне підживлення волосся і яскраве сяйво.

Вечірній шампунь для волосся Otium Noir

Пролонгує ефект салонної процедури OTIUM NOIR і забезпечує збалансований догляд за волоссям у вечірні години: дбайливо очищає, зволожує і живить. Має високі кондиціонуючі властивості, тому в більшості випадків не вимагає подальшого застосування бальзаму *.

* Потрібно пам'ятати, що багато залежить від індивідуальної структури волосся. Якщо волосся потребує додаткового кондиціонування, його забезпечить Нічна крем-маска OTIUM NOIR.

Нічна крем-маска для волосся Otium Noir

Враховуючи те, що організм відновлюється в нічний час доби, Нічна маска OTIUM NOIR активно насичує волосся корисними компонентами в період сну. Вранці, після пробудження, волосся більш еластичне, сильне і блискуче. Результат забезпечують два комплексу колагену, кератин і гіалуронова кислота. Перший комплекс колагену разом з гіалуроновою кислотою відповідають за повноцінну реконструкцію поверхні волосини, другий комплекс колагену разом з низькомолекулярним кератином проникають в глибинні шари волосся і відновлюють його структуру. Нічна маска працює, поки ви спите.

Об'єм: 100 мл (спрей) + 250 мл (шампунь) +  65 мл (крем-маска).


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук