Olivia Garden Healthy Hair Щітка бамбукова овальна з комбінованою щетиною

  • Виробник: Olivia Garden
  • Наявність: Є в наявності

199 грн.


Еко-дружній бамбуковий каркас

Бамбук є екологічно чистим ресурсом швидкого оновлення. Його використання як альтернатива дереву допомагає зменшити вирубку лісів по всьому світу а також є вкладом в захист клімату та довкілля. Щітки Olivia Garden Healthy Hair розроблені спеціально для цього.

Анти-статичні іонізовані нейлонові щетинки

Електростатичний заряд волосся є одвічною проблемою. Так як щетинки щітки вступають в інтенсивний контакт з волоссям, вони є важливим елементом у вирішенні проблеми. Анти-статичні іонізовані пластикові щетинки щіток Olivia Garden ефективно запобігають заряду волосся статичною електрикою, залишаючи його слухняним і сяючим.

Іонізована м'яка подушечка

Іонізована резинова подушечка Olivia Garden гарантує захист волосся від пересушування.

Оптимізований потік повітря

Сушка волосся в ідеалі має давати швидкий, гарний і рівномірний результат, без перегрівання і пересушування волосся. Скелетний дизайн щіток Olivia Garden забезпечує чудову продуваємість. В результаті процес укладки відбувається швидше та ефективніше.

Ергономічна ручка

Для доброго захвату і безпеки використання, ручка щітки є дуже важливою. Вона не має висковзувати з руки під час роботи і повинна ідеально лежати в руці. Ергономічна ручка Olivia Garden з анти-слизьким матеріалом гарантує максимальний комфорт.

Легка вага

Вага є важливим фактором у виборі правильного інструменту для укладки. Тяжка щітка може швидко втомити кисть, руку і плече, особливо при роботі над складною укладкою. Чим легше щітка тим простіше та комфортніше нею працювати. Ультра-легкі щітки Olivia Garden зроблені для приємного та ергономічного досвіду укладки.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук