Start Epil Цукрова паста для депіляції "Середня", 200 гр.

  • Виробник: Aravia
  • Наявність: Є в наявності

201 грн.


Цукрова паста "Start Epil" призначена для мануальної техніки депіляції. Паста призначена для змішування між собою з метою досягнення потрібної консистенції з врахуванням умов навколишнього середовища, температури рук майстра, типу шкіри і жорсткості волосся в клієнта. Цукрова паста не травмує живі клітини шкіри, делікатно видаляючи волоссся 2-5 мм. Волосся стає більш тонким і ослабленим. Діаметр зменшується на 50%. Наступні процедури депіляції стають меньш болісними і знадобляться все рідше. 

Призначення: для усіх типів волосся і шкіри. Професійне застосування.

Зони депіляції: рекомендується для депіляції усіх зон.

Робоча температура продукту: 37°С

Техніка депіляції: мануальна.

Активні компоненти: Глюкоза, фруктоза, вода.

Спосіб застосування: Знежирити шкіру за допомогою лосьйону або тоніку. Для покращення щеплення з волоссям нанести тальк. Розігріти пасту до температури 37-40 С. Провести процедуру депіляції. Зняти залишки пасти термальною водою. Завершити процедуру засобами догляду за шкірою: молочком заспокоюючим або вершками відновлюючими.  

Примітка: оптимальна температура цукрової пасти для роботи 37-40 °C. Рекомендована для використання в теплому приміщенні, а також в дуже спекотному приміщенні при холодних руках або в холодному приміщенні при гарячих руках. Гіпоалергенний продукт. 

Вага: 200 гр.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук