Sothys (W.)+ Double Action Serum Подвійна відбілююча сироватка 2 х 15 мл.

  • Виробник: Sothys
  • Наявність: 2-5 робочих днів

4632 грн.


Унікальна сироватка подвійної дії наділяє шкіру рівним і сяючим відтінком. Її перша дія дбає про внутрішнє сяйво, а друга, в свою чергу, чудово зволожує, ексфоліює і стимулює процеси кліткового оновлення.

Основні активні компоненти:

Перша дія — Brightening solution. Комплекс [W.]™ + (азелогліцин, вітамин РР, векторизованиій і стабілізований вітамін С) нормалізує процеси оновлення клітин, нормалізує вироблення шкірного жиру, дарує шкірі внутрішнє сяйво. Комплекс H2CR™ (потужні натуральні пептиди — мессенджери і антиоксиданти) надійно захищає шкіру від передчасного старіння, відновлює міжкліткову взаємодію для оптимальної регенерації тканин. Гліцерин допомогає зберегти у шкірі вологу. Екстракт бавовни містіть цукри (сахарозу) і протеїни, що глибоко зволожують шкіру. Дарує відчуття комфорту і свіжості, а протеїни мають кондиціонуючий вплив на шкіру заспокоюючи та пом'якшуючи її.

Друга дія — Peeling. Містить комплекс з екстракту квіток білої кувшинки і векторізованої амінокислоти. АНА/ВНА-кислоти (яблучна, саліцилова, гліколієва кислоти і серії) чудово зволожують верхній шар шкіри, відлускують її, що в свою чергу покращує процеси оновлення клітин. 

Застосування в домашніх умовах:

Brightening solution: Наносіть на очищену шкіру обличчя і шиї, уникаючи контуру очей. Використовувати зранку.

Peeling: Наносіть на очищену шкіру обличчя і шиї, уникаючи контуру очей. Рекомендовано продовжити догляд з [W.]+™ BRIGHTENING FLUID. Використовувати ввечері. АБО Рекомендуємо рівним шаром нанести на очищену шкіру обличчя на 10-15 хвилин, зняти спонжем і завершити догляд з  [W.]™ + Preparative lotion. Застосовувати маску бажано два рази на тиждень. 

Об'єм: 2 х 15 мл.


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук