Sothys (W.)+ Brightening Fluid Відбілюючий флюїд 50 мл.

  • Виробник: Sothys
  • Наявність: 2-5 робочих днів

3034 грн.


Оптимізує процеси кліткового оновлення, збільшує резерв здорових клітин. Інноваційний anti-age компонент, що входить до складу сироватки, день за днем допомогає шкірі виглядати молодше і світліше. Ефективність підтверджена науковими дослідженнями.

Основні активні компоненти: Комплекс [W.]+™ включає в себе азелаїнову кислоту з гліцином, нікотинову кислоту, і вітамін С з видозміненою структурою. Він сприяє регенерації шкіри на клітковому рівні, призводить до збалансованності себуму і викликає так званий "ефект сяйва". Компонент H2CR™, який містить в собі природні натуральні антиоксиданти і пептиди-месенджери, які надійно захищають шкіру від активного середовища, сприяє активізації функціонування клітин шкіри, прискорюючи процес їх самовідновлення. В освітлюючий сироватці використана східна сигезбекія у вигляді екстракту. Вона сприяє синтезу колагену, завдяки чому регенерація шкірних покровів підсилюється. Екстракт шпороцвітника — це ще один біологічно активний натуральний окислювач, який сприяє активізації кровообігу, тонізує шкіру на клітковому рівні. Білки, що містяться у витягу з бавовни, нормалізують структуру клітин шкіри, релаксують її, роблять її більше м'якою, а сахароза, що входить до складу екстракту бавовни сприяє глибинній гідрації. Завдяки цьому виникає ефект "освіження". Нітрід бору захищає шкіру від екстремальних температурних впливів - як перегріву, так і переохолодження.

Застосування в домашніх умовах: Застосовувати вранці та ввечері. Наносьте невеликим шаром на попередньо очищену шкіру обличчя і шиї, уникайте контуру очей. Рекомедується щоденне застосування. 

Об'єм: 50 мл.


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук