Sothys Softening Emulsion Гідро-захисна емульсія 50 мл.

  • Виробник: Sothys
  • Наявність: 2-5 робочих днів

1477 грн.


Забезпечує шкіри обличчя захист, допомагає їй функціонувати найкращим чином. Підходить як для денного, так і для вечірнього догляду.

Основні активні компоненти: Витяг чапареля (Larrea divaricata) надає шкірі обличчя м'якість, освіжає, вирівнює колір шкіри. Також діє на клітини епідермісу укріплюючи, активізує його природні функції. Олія зародків кукурудзи – природне джерело вітамінів (таких як А, F, E)  і мінералів, ненасичених жирних кислот, фітостеринів, лецитину. Всі вони потрібні, щоб запустити у шкіри процеси відродження на клітковому рівні. Кукурудзяна олія чудово пом'якшує, стимулює, живить шкіру. Соняшникова олія рясніє ненасиченими жирними кислотами, вітамінами А і Е. ЇЇ властивості: зволожувати, захищати, пом'якшувати, зміцнювати і покращувати циркуляцію крові в клітинах шкіри. Натуральні олігосахариди мають здатнітсть підсилювати, зміцнювати бар'єрну фукнцію шкіри. Завдяки впливу цих активних компонентів, шкіра очищується, стає більш зволоженою, покращується обмін речовин і клітини швидше відновлюються. Масло каріте (Shea) утримує в шкірі необхідну клітинам вологу, забезпечує живлення, пом'якшення, захист від згубного впливу сонця. Воно діє заспокоюючи, допомагає відновити поверхневий шар шкіри. І все це  – завдяки вмісту в маслі каріте насичених жирних кислот і вітамінів (А, Е і F). Пудра матуюча ефективно справляється з таким неприємним проявом, як лискуча, жирна шкіра. Робить колір обличчя рівним. 

Застосування вдома: Рекомендується наносити зранку та/або перед сном на шию і обличчя, попередньо очистивши поврехню шкіри.  

Об'єм: 50 мл.


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук