Sothys Nutritive Comfort Cream Живильний крем 50 мл.

  • Виробник: Sothys
  • Наявність: 2-5 робочих днів

2939 грн.


Надзвичайно легка і комфортна при нанесені текстура крему, а також його унікальний склад робить шкіру доглянутою, шовковистою, сяючою. Відбувається повне відновлення втраченого гідроліпідного бар'єру, що дозволяє запобігти ранньому старінню шкіру. 

Основні активні компоненти: Біоміметичний комплекс Nutri-omega 3-6-9, що являє собою поєднання синтетичних церамідів, вільних жирних кислот, що отримуються з масла ехіуму і фітостеролів каоноли, створений в результаті використання найсучасніших технологій та інновацій. Комплекс Nutri-omega 3-6-9 слугує джерелом ліпідів для структур міжкліткового цементу, що призводить до повного відновлення бар'єрної фунції шкіри. Від заспокоює шкіру, що надає відчуття дивовижного комфорту. Активні компоненти дріжджів Pichia anomala, що отримані шляхом застосування сучасних біотехнологій, сприяють покращенню умов синтезу, транспортування і вистигання ліпідів епідерми. В результаті відбувається відновлення міжкліткового цементу, і, як наслідок, підсилення ефективності бар'єрної функції шкіри. Поєднання комплексу  Filagrinol (екстракт пилку, масла сої, пшениці та оливи), полісахаридів, масел Shea, гліцерину і зародків кукурудзи утворює важливий інгредієнт крему  — Комплекс Hydra-nourishing. Цей комплекс здатний ефективно підтримувати необхідний рівень зволоження шкіри, збагачувати її поживними компонентами. Альфа-бісаболол, що виробляється з масла кандеї і вітамін Е підсилюють корисну дію крему. 

Застосування вдома: Зранку та ввечері щоденно для усунення хронічної сухості шкіри, а також за потребою для відновлення шкіри при стресах і зміні сезонів.  

Об'єм: 50 мл.


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук