Sothys Nourishing Body Elixir Orange Blossom & Cedar Wood Еліксир "Цвіт цитрусу і кедр" 100 мл.

  • Виробник: Sothys
  • Наявність: 2-5 робочих днів

1441 грн.


Метою вишуканого еліксіру, схожого на легкий масляний флюїд, є пом'якшення шкіри. Окрім того, шкіра стає більш гладкою і зволоженою; вона захищена від усіх вільних радикалів, що досить важливо. Засіб не залишає ніяких слідів жирного блиску. Спеціалісти рекомендують використовувати еліксір власникам сухої шкіри. 

Основні активні компоненти: Соняшник, як відомо, містить вітаміни А і Е у великих кількостях. Саме цьому олія соняшника застосовувалась при створенні цього засобу. Плюс до вього, ненасичені жирні кислоти, які також є в цій олії, зволожують і зміцнюють шкіру, покращуючи при цьому кровоподачу до верхніх шарів епітелію. Вітамін Е, як найсильніший з антиоксидантів, захистить Вашу шкіру від вільних радикалів, і відповідно захистить від ультрафіолетових променів, що в майбутньому допоможе запобігти ранньому в'яненню шкіри. Окрім того шкіра стане пом'якшеною і без мікрозапалень. Неперевершений аромат апельсину і кедру миттєво знімають втому шкіри, зміцнюючи іммунітет і сприяючи втраті ваги. Шкіра стає пружньою, доглянутою і здоровою. 

Застосування вдома: слід розпорошити на тіло невелику кількість еліксиру, ніжно, але сильно втираючи його круговими рухами. Ідеальний для щоденного використання. 

Об'єм: 100 мл.


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук