Sothys Essential Lipid Elixir Ліпідний еліксір 30 мл.

  • Виробник: Sothys
  • Наявність: 2-5 робочих днів

2644 грн.


Миттєва допомога шкірі, що стала сухою під впливом різних факторів. Відроджує захисну функцію шкіряного покрову, наживлює його корисними речовинами, створює миттєвий комфортний стан. 

Основні активні компоненти: Біоміметичний бар'єрний активний комплекс Nutri-omega 3-6-9, що складається з суміші вільних жирних кислот, виробляємих з масла ехіуму, керамідів, стеролів каноли, ізфосфоліпідів, тригліцеридів. Створює шар структурних ліпідів міжкліткового цементу, відроджує захистну функцію шкіряного покрову, підтримує баланс вологи, перешкоджає проникненню ззовні шкідливих вільних радикалів, миттєво заспокоює шкіру і забезпечує їй приємні релаксуючі відчуття. Для відновлення природної мікрофлори шкіри, регенерацій її гідроліпідної плівки, а також зволоження і нормалізації показника рН, у склад включені масла висівок рису і жожоба, яким притаманні загоюючі, захисні і антиоксидантні властивості. Вони попереджують процеси фотостаріння і передчасного старіння шкіри. Олії насіння соняшника і лісового горіху, що містять ненасичені жирні кислоти та вітаміни Е, А, живлять, зволожують, пом'якшують, регенерують, вирівнюють, захищають і зміцнюють шкіряний покрів, покращуючи його кровообіг й відновлюючи гідроліпідний бар'єр. Альфа-бісаболол впливає на підвищену сприйнятливисть сухої шкіри, пом'якшує її, усуває запальні процеси і активізує загоєння. 

Застосування вдома: Наносити еліксір на шкіру шиї або обличчя, на проблемні ділянки у ранкові та вечірні години або лише раз на добу (в ранковий або вечірній час). При наявності постійної сухості шкіри необхідно наносити кожен день перед вживанням Nutritive Comfort Cream, а при непостійній сухості можна застосовувати за необхідністю перед процедурою нанесення Nutritive Comfort Cream або звичайного крему.

Об'єм: 30 мл.


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук