Sothys Clarte & Confort Light Cream Крем легкий для шкіри з куперозом 50 мл.

  • Виробник: Sothys
  • Наявність: 2-5 робочих днів

2107 грн.


Має явно виражений антибактерицидний характер, усуває причини подразнення, приховує видимі поверхневі капіллярні судини.

Основні активні компоненти: Хромогенний комплекс елементів:

• м'ята, що міститься в захисному кремі у вигляді її екстракту, зв'язує основні нейротрансміттери, відповідальні за виникнення і протікання мікроскопічних запалень. В екстракті м'яти містяться інтерлейкіни-1-альфа і 8,просагландини-2 і біогенні аміни. Вони сприяють взаємообміну у клітинах, активізують синтез нейропетидів з групи ендорфінів, що мають релаксуючий ефект, знімають больові відчуття, і, в результаті цього, знімає відчуття дискомфорту від мікрозапалень в шкіряних покровах. 

• витяг з листя лісового горіху містить фенольні з'єдання з дубильними і в'яжучими властивостями, які впливають на шкіряні покрови антибактерицидним чином, зміцнюють кровоносні судини, і покращують обмін речовин. Завдяки присутності у дріжжах нікотинової кислоти і полісахаридів, їх екстракт позитивно впливає на капіллярну систему приепітеліальних тканин, стимулюючи виникнення судинного ендотеріального фактору росту (VEGF), активізуючи перебудову капіллярної сітки і покращуючи кровообіг. Дуже ефективно використання у захисному кремі масла дикоростучого манго, яке активно гідрує шкіру, на протязі всього дня, створює ефект м'якості і робить її ніжною і бархатистою по фактурі. 

Застосування в домашніх умовах: На попередньо очищену шкіру обличчя і шиї нанести шар крему. Застосовувати два рази на день зранку та ввечері. 

Об'єм: 50 мл. 


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук