Септофан Уно Засіб для дезінфекції шкіри 1000 мл

  • Наявність: Є в наявності

550 грн.


Засіб для дезінфекції шкіри рук та шкірних покривів.

Ефективний проти грампозитивних та грамнегативних бактерії (включающи збудників туберкульозу, тощо), вірусів гепатиту В і С, вірусу СНІД (ВІЛ), папова-, адено-, поліома-, поліо-, норо-, рота-, ентеро-, вакцинія-вірусів, атипової пневмонії (SARS), вірусів герпесу, грипу, "пташиного" грину А (H5N1), "свинячого" грипу A(H1N1), грибів роду Candidia, патогенних дерматомікозів, трихофітій, цвілевих грибів.

Засіб має пролонговану у часі антимікробну активність.

Склад: 100 мл розчину містять: активні речовини: етанол- 65%; спірт ізопропіловий - 4.7% допоміжні речовини: у т.ч, що забезпечують догляд за шкірою рук, барвник, вода демінералізована - до 100%

Дозування та спосіб використання

Гігієнічна дезінфекція рук: на сухі чисті руки нанести 3 мл засобу та втирати протягом 30 сек. до повного висихання. Змивання засобу після обробки не потрібне- засіб має пролонговану дію! У разі забруднення рук виділеннями (кров'ю, секретами, іншими біологічними рідинами) спочатку видалити забруднення зі шкіри одноразовою серветкою, змоченою засобом "Септофан ХД", після чого провести гігієнічнну дезінфекцію рук, повторивши процедуру двічі.

Хірургічна дезінфекція шкіри: після миття рук та передпліччя протчною питною водою та їх висушування нанести на шкіру рук двічі мінімум по 3 мл засобу та втирати його протягом 1.5 хв.

Протипоказання: не придатний для антисептики слизових оболонок; не допускати контакту з очима та потрапляння засобу до шлунку; не використовувати за наявності на руках виразок та відкритих ран. Засоби застереження при використанні: застосування засобу не потребує використання будь-яких засобів індивідуального захисту; використовувати для зовнішнього застосування відповідно до призначення; звертати увагу на правила безпеки; не використовувати засіб після закінчення терміну придатності.

Умови зберігання: засіб зберігають у герметичній упаковці виробника у критих складських приміщення, які захищені від вологи та прямого сонячного проміння, за температури від 5 до 30 градусів С. окремо від легкозаймистих матеріалів та харчових продуктів, у місцях, не доступних для дітей.

Термін придатності засобу - 3 роки з дати виробництва.

Об'єм: 1000 мл.


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Рекомендовані товари

Флакон  "Глорія" прозорий 50 мл.
25 грн.
Від 50 штук - 25 грн/шт.ПЕТ-флакон для косметичних та парфумерних засобів. Може застосовуватися..
Safety Дезінфектор для шкіри 1000 мл Safety Дезінфектор для шкіри 1000 мл
370 грн.
Засіб косметичний для швидкої дезінфекції рук. Ефективно захищає від вірусів та бактерій, пом'якшує ..

Дезінфектор, Дезинфектор, антисептик