Innovation of the Perm Набір для завивки (засіб перед завивкою-30/для-80/після-100)

  • Виробник: bbCos
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності

613 грн.


Інноваційна система завивки, яка не містить тиогликолят. Активним компонентом виступає лляне масло, екстракти трав, берези, сальвії, кропиви і алое; більш того - це продукт, який може бути використаний також і на оброблених волоссі, роблячи його м'яким і блискучим. Ідеально для видалення кучерявості і додання натуральності та однорідності завивці по всій поверхні волосся. Рекомендується для всіх типів волосся як натуральних, так і тих, що пройшли обробку. Це засіб для завивки, який не містить тиогликолевої кислоти. Він містить наступні активні речовини: лляне масло, екстракт берези, шавлії, кропиви і алое-вера з гліколевої кислотою. Тому набір може використовуватися для пошкодженого і ослабленого волосся, надаючи їм блиск і м'якість. Усуває ефект пухнастості волосся і робить локони натуральними і рівномірними.

Лише для професійного використання!


Інструкція:
1. Встановити тип і структуру волосся.
2. Вимити волосся м'яким шампунем, тампонувати і прибрати зайву воду.
3. Нанести однорідно перманент по всій поверхні волосся і добре розчесати, покращуючи розподіл.
4. Не змивати.
5. Накрутити бігуді, однорідно розподіляючи рідину для завивки, накрити волосся пластиковою шапочкою.
6. Час витримки: для обробленого волосся від 2 до 10 хвилин, для волосся що пройшло раніше обробку перманетом від 5 до 15 хвилин, для натурального волосся від 10 до 20 хвилин. Рекомендується проведення декількох тестів під час витримки.
7. Не використовувати джерела тепла.
8. Досягнувши необхідної витримки, змивати протягом 5 хвилин теплою водою, тампонуємо надлишки води і далі однорідно нанести рідину нейтралізат. Після п'яти хвилин витримки прибрати бігуді і змивати протягом п'яти хвилин теплою водою.

Увага: містить перекис водню, уникайте контакту з очима. Якщо засіб потрапив в очі треба добре промити водою. Зберігати в місцях, недоступних дітям. Під час застосування засобу використовуйте рукавички.

Об'єм:  набір складається з трьох тюбиків 100 мл (нейтралізатор) + 80 мл (засіб для завивки) + 20мл (засіб для підготовки до завивки).Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук