GA.MA iQ Perfetto Фен для волосся

  • Виробник: GA.MA
  • Наявність: Є в наявності

7999 грн.


iQ Perfetto найлегший і найпродуктивніший фен для волосся на ринку, сьогодні. Революційний, ультра-легкий, компактний і мінімалістичний, він відкриває нову еру в індустрії фенів. iQ Perfetto - це інструмент, на який очікували як стилісти, так і клієнти; це інструмент з дуже високою продуктивністю.

Оснащений розумним безщітковим двигуном з інтерфейсом цифрового контролю, що підвищує продуктивність, зменшує час сушки і збільшує час життя двигуна.

Це найлегший фен для волосся у світі: лише 294 грами, він розроблений для запобігання пошкодженню м'язів рук та плечей, що виникають при довготривалому професійному використанні.

Завдяки технології Oxy Active, фен працює як потужний антибактеріальний пристрій, закриваючи кутикулу волосся для тривалої яскравості кольору.

Його інноваційний мікро-фільтр запобігає потраплянню дрібного бруду до двигуна, тим самим подовжуючи термін безвідмовної роботи.

Технологія Auto-Clean обертає турбіну двигуна у зворотньому напрямку, виконуючи глибоку очистку фільтру. До того-ж, завдяки Ефекту Вентурі, збільшується поток повітря, без використання додаткової потужності двигуна.

Технологія Memory Function дозволяє запам'ятати швидкість та температуру серед 12 доступних конфігурації, які легко використовувати завдяки цифровому інтерфейсу. Також, обрана конфігурація може бути заблокована натисканням відповідної кнопки, задля запобігання випадковому перемиканню під час використання.

Кабель, довжиною 3 метра, забезпечує комфортну професійну роботу.

Характеристики:

- Безщітковий двигун

- Потужність 2000 Вт

- Технологія Oxy Active

- 3 швидкості

- 4 температури

- Функція холодного удару

- Фільтр, що знімається

- Довжина шнура 3 м.

- Напруга 220-240 В

- Вага 294 гр.

- Габарити: 21х19,5х4,8 см.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук