ETTO Простирадла, СМС, 0,6м*100п.м. ПЕРФОРАЦІЯ 2 метра

  • Виробник: ETTO
  • Наявність: Є в наявності

253 грн.


Для проведення косметологічних та інших омолоджуючих процедур в якості підстилкового матеріалу сучасні професіонали використовують простирадла з трьохшарового нетканого матеріалу SMS. Простирадла з SMS у порівнянні зі спанбондом мають покращені захисні властивості, не залишають ворсу, завдяки м'якості та еластичності забезпечують більш приємний контакт зі шкірою, а за допомогою внутрішнього шару не пропускають бактерії, чим забезпечують максимальний захист і комфорт при проведенні косметологічних процедур. 

ТРИ ШАРИ ЗАХИСТУ ТА КОМФОРТУ Простирадла Etto виготовлені з СМС-матеріалу - високотехнологічного поєднання трьох шарів,  з яких складаються простирадла: спанбонд + мельблаун + спанбонд. 

ЦЯ СТРУКТУРА ЗАБЕЗПЕЧУЄ АБСОЛЮТНУ ГІГІЄНІЧНІЦСТЬ МАТЕРІАЛУ СМС-матерІал не лише ефективно захищає від найдрібніших бактерій і мікроорганізмів, але й запобігає їх розповсюдженню. 

АБСОЛЮТНО БЕЗПЕЧНІ ТА ГІПОАЛЕРГЕННІ Для виготовлення простирадл використувуються лише натуральні матеріали. Простирадла Etto - гігієнічні та гіпоалергенні. Ідеальні у  використанні для будь-яких косметичних процедур та усіх типів шкіри, навіть дуже чутливої. 

ПРОСТИРАДЛА, ЯКІ ДИХАЮТЬ Унікальний склад матеріалу забезпечує вільну циркуляцію повітря, гарантує максимальний комфорт під час процедур. А завдяки трьохшаровій структурі простирадла Etto не рвуться і не втрачають форму. 

ЛЕГКІ ТА НІЖНІ Зберігаючи міцність та високі бар'єрні властивості, простирадла Etto практично невагомі та м'які на дотик, як шовк. Саме це, без сумніву, робить простирадла Etto лідером комфорту у використанні. Ще одна вагома перевага  Etto в тому, що простирадла не залишають ворсу, навіть на вологій шкірі. 

РІЗНОМАНІТНА ГАММА КОЛЬОРІВ Різноманітність кольорової палітри простирадл Etto задовільнить найвибагливіших. Колір простирадл підкреслить унікальний стиль вашого салону, або стане вираженням райдуги настрою Майстра.

Розмір: Ширина 0,6м., довжина 100п.м. з перфорацією (2м)


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук