Estesophy Clarity Enzyme Pack Маска для обличчя ензимна освітлююча 5 гр

  • Виробник: Sarangsae
  • Наявність: Є в наявності

70 грн.


Кожного ранку і вечора ми виконуємо велику кількість процедур по догляду за шкірою обличчя. Первинне вмивання, очищення пор, вирівнювання кислотного балансу за допомогою тоніків, нанесення захисного крему або основи під мейк-ап. І лише потім ми починаємо наносити макіяж. Щоб шкіра не втрачала свою щільність та пружність багато жінок віддають перевагу засобам, що мають натуральну основу. Одним з таких косметичних препаратів є ензимні маски. Ензимами називають ферменти, що мають складну білкову структуру, завдяки яким омбін речовин в організмі значно прискорюється. Їх можна зустріти в різноманітних засобах по догляду за шкірою. Але перед усім ензими застосовуються для безпечного відлущування. Тому їх можна зустріти в пілінгах та масках. Ензимна маска діє як особливий білковий розчинник. Вона м'яко впливає на шкіру, допомагаючи позбутися зайвого мертвого шару шкіри без болі та пошкоджень. 

Активні компоненти:

    - Папаїн. Бере свою назву від прародича - папайи. Його можна знайти в листях або самих плодах. Достатньо активний компонент, що сприяє розчиненню мертвих клітин і відновленню клітинного метаболізму. Є природним антиоксидантом.

    - Бромелаїн. Виробляється з ананасу, папайи і лимону. Діє як папаїн, але набагато м'якше. Допомагає зняттю запалень. Відновлює імунну систему, запобігає утворенню вугрів та шкірного дерматиту. 

На відміну від хімічних складових в косметиці, ензими м'якше впливають на шкіру. Саме тому є ідеальним варіантом для тонкої і чутливої шкіри. Поєднання з різними засобами по догляду підсилює ефект очищення, не порушуючи при цьому рН шкіри. Ензими є чудовими замінниками кислотним препаратам, коли їх вплив має дуже негативний результат. Можна застосовувати в різні пори року, без страху пошкодити рогову основу і викликати чутливість до сонячних променів. 

Спосіб застосування: Ретельно очистити обличчя демакіяжем. Накласти маску акуратно, по масажних лініях: від підборіддя до скронь, від верхньої губи до мочки вуха, від спинки носа до скронь. Навколо очей маску накладати не слід. Маска може залишати легке відчуття поколювання на шкірі. Через 10-15 хвилин змийте маску водою. Після процедури обов'язково нанесіть крем за типом шкіри.

Вага: 5 гр


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук