Start Epil Цукрова паста в картриджі "М'яка", 100 гр.

  • Виробник: Aravia
  • Наявність: Є в наявності

83 грн.


Цукрова паста м'якої консистенції для бандажної техніки депіляції. Оптимальна для роботи на великих поверхнях. Спеціальний картридж, призначений саме для шугарінгу, наносить пасту тонким рівним шаром, дозволяє провести депіляцію максимально швидко і економічно. Не викликає алергії і подразнень. Підходить для всіх типів волосся. Цукрова паста не травмує живі клітини шкіри, делікатно видаляє волосся 2-5 мм. Волосся стає більш тонким і ослабленими. Діаметр зменшується на 50%. Наступні процедури депіляції стають менш болючими і знадобляться все рідше і рідше.

Призначення: для всіх типів волосся і шкіри.

Зони депіляції: гомілки, бедра, руки.

Робоча температура продукта: 37°С

Техніка депіляції: бандажна.

Склад: глюкоза, фруктоза, вода.

Спосіб застосування: розігріти пасту в мікрохвильовій печі. Знежирити шкіру за допомогою лосьйону або тоніку. Нанести тальк на зону депіляції. Нанести цукрову пасту роликом на невелику ділянку шкіри проти росту волосся. Прикласти на нанесену доріжку цукрової пасти бандаж, притиснути для більш міцного зчеплення. Зафіксувати шкіру рукою там, звідки почнеться зрив. Зрив бандажа проводити різким рухом, строго паралельно шкірі за ростом волосся. Видалити залишки цукрової пасти термальною водою. Завершити процедуру засобами для догляду за шкірою. Ефект триває до 4 тижнів.

Примітка: оптимальна температура цукрової пасти для роботи 37-40 °C. Для підвищення ефективності проведення процедури депіляції на всіх етапах рекомендується використовувати лінійку засобів «Start Epil». Гіпоалергений продукт.

Вага: 100 гр.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук