Aravia Professional Superflexy Ultra Enzyme Паста для шугарингу 750 мл

  • Виробник: Aravia
  • Наявність: Є в наявності

836 грн.


М'яка пластична паста для шугарингу з ферментами (інвертаза) призначена для проведення процедури депіляції при схильності до вростання волосся. Паста делікатно і рівномірно видаляє поверхневі рогові лусочки шкіри, знімає гіперкератоз, значно знижуючи вірогідність вростання волосся. Завдяки високому рівню зчеплення пасти з волоссям легко видаляє неглубокі врослі, заголені та короткі волосини. Забезпечує високу швидкість роботи майстра. Не потребує розігріву. 

Призначення: проти врослого волосся.

Зони депіляції: всі зони.

Робоча температура продукту: 24°С

Техніка депіляції: мануальна.

Витрата: від 20 процедур.

Склад: (INCI) Glucose, Fruсtose, Invertase, Gum Arabic, Aqua

Спосіб застосування: За необхідності розігріти цукрову пасту в нагрівачі на середній потужності до робочої температури і перемішати шпателем. Невелику кількість цукрової пасти нанести на підготовлену зону депіляції проти росту волосся. Видалити пасту різким рухом за ростом волосся, паралельно поверхні шкіри. Завершити процедуру засобами догляду за шкірою після депіляції відповідно до протоколу. 

Примітка: професійний продукт. Перед застосуванням проконсультуйтесь зі спеціалістом. Не наносити на пошкоджену шкіру. Задля запобігання індивідуальній непереносимості компонентів перед застосуванням протестуйте на невеликій ділянці шкіри.

Умови зберігання: зберігати при щільно закритій кришці, в сухому місці при температурі від 5 до 25°С, відносній вологості 75%.

Вага: 750 гр

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук