Aravia Professional Superflexy Soft Sensitive Паста для шугарингу 750 мл

  • Виробник: Aravia
  • Наявність: Є в наявності

796 грн.


Середньо-м'яка пластична паста для шугарингу призначена для роботи з чутливою шкірою, схильною до появи почервонінь і запалень. Завдяки помірному рівню зчеплення складу пасти зі шкірою атравматично і швидко видаляє волосини. Технологія точного захоплення кожної волосини скорочує кількість нанесень пасти на одну і ту саму ділянку шкіри, зменшуючи вірогідність появи подразнень. Мінімізує виразність шкірної реакції на депіляцію. Забезпечує високу швидкість роботи майстра. 

Призначення: для чутливої шкіри.

Зони депіляції: всі зони.

Робоча температура продукту: 24°С

Техніка депіляції: мануальна.

Витрата: від 20 процедур.

Склад: (INCI) Glucose, Fruсtose, Gum Arabic, Aqua

Спосіб застосування: За необхідності розігріти цукрову пасту в нагрівачі на середній потужності до робочої температури і перемішати шпателем. Невелику кількість цукрової пасти нанести на підготовлену зону депіляції проти росту волосся. Видалити пасту різким рухом за ростом волосся, паралельно поверхні шкіри. Завершити процедуру засобами догляду за шкірою після депіляції відповідно до протоколу. 

Примітка: професійний продукт. Перед застосуванням проконсультуйтесь зі спеціалістом. Не наносити на пошкоджену шкіру. Задля запобігання індивідуальній непереносимості компонентів перед застосуванням протестуйте на невеликій ділянці шкіри.

Умови зберігання: зберігати при щільно закритій кришці, в сухому місці при температурі від 5 до 25°С, відносній вологості 75%.

Вага: 750 гр

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук