Aravia Professional Superflexy Gentle Skin Паста для шугарингу 750 мл

  • Виробник: Aravia
  • Наявність: Є в наявності

770 грн.


Середня, пластична паста для шугарингу з високими атравматичними властивостями призначена спеціально для шкіри з низьким больовим порогом. Завдяки своїй унікальній консистенції огортає волосини і забезпечує м'яке та швидке видалення волосся, в тому числі довгого. Комфортна для шкіри температура пасти забезпечує розслаблення м'язів і чутливих нервових закінчень в шкірі. Не тягне шкіру і волосся. Забезпечує високу швидкість роботи майстра. 

Призначення: для шкіри з низьким больовим порогом / для безболісного шугарингу 

Зони депіляції: всі зони.

Робоча температура продукту: 24°С

Техніка депіляції: мануальна.

Витрата: від 20 процедур.

Склад: (INCI) Glucose, Fruсtose, Gum Arabic, Aqua

Спосіб застосування: За необхідності розігріти цукрову пасту в нагрівачі на середній потужності до робочої температури і перемішати шпателем. Невелику кількість цукрової пасти нанести на підготовлену зону депіляції проти росту волосся. Видалити пасту різким рухом за ростом волосся, паралельно поверхні шкіри. Завершити процедуру засобами догляду за шкірою після депіляції відповідно до протоколу. 

Примітка: професійний продукт. Перед застосуванням проконсультуйтесь зі спеціалістом. Не наносити на пошкоджену шкіру. Задля запобігання індивідуальній непереносимості компонентів перед застосуванням протестуйте на невеликій ділянці шкіри.

Умови зберігання: зберігати при щільно закритій кришці, в сухому місці при температурі від 5 до 25°С, відносній вологості 75%.

Вага: 750 гр

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук