Умови використання

Угода Користувача

Інтернет-магазин mistokrasy.com.ua (надалі Інтернет-магазин) і замовник товарів (надалі – Покупець) з іншої сторони зобов’язуються дотримуватись умов цієї Угоди.

 

1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА

 

1.1. Реєструючись та/або оформлюючи замовлення на сайті mistokrasy.com.ua Покупець погоджується з цими умовами.

1.2. Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги продажу товарів, що представлені на нашому сайті. Інтернет-магазин mistokrasy.com.ua залишає за собою право використовувати цю інформацію у маркетингових цілях (аналіз даних про продаж товарів, сегментація клієнтів, аналіз відвідування сайту, розсилка клієнтам).

1.3. Реєструючись на сайті mistokrasy.com.ua, Покупець погоджується надати достовірну і точну інформацію про себе та свої контактні дані.   

1.4. В результаті реєстрації Покупець отримує логін і пароль, за безпеку яких несе відповідальність. Покупець також несе відповідальність за усі дії під своїм логіном та паролем на сайті mistokrasy.com.ua. У випадку втрати реєстраційних даних Покупець зобов’язується повідомити нам про це.

1.5. Покупець має право запитати, змінити або видалити свої персональні дані. Для цього Покупцю необхідно заявити відповідну вимогу, скерувавши її на відповідну контактну адресу, що вказано на сайті, або зателефонувавши за номером, вказаним на mistokrasy.com.ua, якщо іншого самостійного способу запиту, зміни або видалення персональних даних не передбачено технічними можливостями сайту.

 

2. ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ

 

2.1. Замовлення приймаються шляхом сайту mistokrasy.com.ua, а також за телефоном, що вказано на сайті.

2.2. Якщо замовлення зроблено шляхом сайту у робочий час (понеділок-п’ятниця 9.00-18.30; субота 10:00-16:00) представник Інтернет-магазину підтверджує оформлення замовлення на протязі години. Якщо замовлення зроблено у неробочій час, вихідні або святкові дні, представник Інтернет-магазину зв’яжеться з Покупцем у найближчій робочий час.  

2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою керування замовленнями і найближчим часом з ним зв’яжеться представник Інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що були замовлені, та уточнення умов оплати і доставки.  

2.4. Замовлення не вважається оформленим (лише для оплати готівкою), якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення представнику Інтернет-магазину по телефону (Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мережі). 

3. ДОСТАВКА І ОПЛАТА

 

3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцю регламентуються розділом «Доставка і Оплата».

3.2. Покупець розуміє про можливість виникнення ситуації, при якій на доставку знадобиться більше 3 робочих днів (відсутність вільних машин, що доставляють замовлення Інтернет-магазину, та ін.) або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому Інтернет-магазин mistokrasy.com.ua не приймає на себе ніяких зобов’язань по відшкодуванню будь-яких збитків Покупця, пов’язаних з несвоєчасною доставкою замовлення. Якщо Покупця не влаштовують терміни доставки, він має право відмовитись від замовлення.

 

4. ВИПИСАННЯ ЧЕКУ

 

4.1. Разом з товаром Покупець отримує Розхідну накладну на товар. 

4.2. Якщо Покупець бажає отримати чек, він повинен додатково вказати про це у процесі оформлення замовлення або представнику Інтернет-магазину по телефону.

 

5. УМОВИ УГОДИ

 

5.1. Інтернет-магазин mistokrasy.com.ua залишає за собою право змінювати умови цієї Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді Інтернет-магазин mistokrasy.com.ua зобов’язується попередити Покупця по електронній пошті, а Покупець не заперечує отримувати від Інтернет-магазину повідомлення такого роду.  

5.2. Інтернет-магазин mistokrasy.com.ua повинен надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї угоди на своєму сайті.

 

6. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Інтернет-магазин mistokrasy.com.ua в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому сайти, а також у задані в них продукти та ціни. Інтернет-магазин mistokrasy.com.ua ні при яких обставинах не несе відповідальності за будь-яку шкоду (включаючи, але не обмежуючись шкодою від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникла внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.