Про нас

Історія МІСТО КРАСИ розпочалася ще задовго до того,як відкрився інтернет-магазин. 2012 року стартувало відкриття офіційного представництва центру обслуговування салонів краси та перукарень, віттоді розпочав роботу ще й магазин, де будь-яка людина могла прийти і придбати собі засоби по догляду за волоссям, тілом, обличчям, нігтями, розхідні матеріали, різноманітний професійний  інструмент та аксесуари. Згодом клієнтам випала нагода отримати бажаний товар чи послугу не виходячи з дому. Таким чином стартував інтернет-магазин з усім переліком товарів та послуг,який має МІСТО КРАСИ.

  Для нас було важливим надати якісну послугу кожному, хто вирішив придбати для себе,щось у нашому магазині. Тому кожного разу, обираючи продукцію для наших клієнтів, ми керувались наступним: відмінна якість, яка відповідає усім світовим стандартам, ціна, екологічність, зручність у використанні. Усі продукти в МІСТО КРАСИ мають відповідні сертифікати якості.

 

ЗРУЧНІСТЬ

Нашою метою є те, щоб кожному з Вас було приємно обирати потрібну продукцію, тому менеджери МІСТО КРАСИ беруть на себе усі дрібниці та гарантують якість обслуговування.

Кожен з Вас може замовити товари і Ви отримаєте своє замовлення в зручному для Вас відділені Нової Пошти чи іншому місці в термін.

 

НАДІЙНІСТЬ

Ми завжди вдосконалюємо якість нашої роботи та гарантуємо високу якість товару та послуг, які надаємо. Тому за усі незручності, які спричинені нами ми беремо на себе відповідальність.

 

ЧАС

Швидкість реагування на Ваше замовлення та чітка позиція обслуговування надасть можливість Вам не відриватись від важливих справ, бо ми подбаємо про решту. Якщо у Вас виникнуть питання, щодо вибору товару, Ви завжди можете звернутись за консультацією до нашого менеджера і заощадити свій час.

 

МОЖЛИВІСТЬ СПРОБУВАТИ

В нас є перелік товарів, які ви можете протестувати, щоб обрати потрібне.