Практичний семінар Колористика брів від ТМ Thuya (Іспанія)

Модний курс розроблений як для новачків, так і для професіоналів, яким необхідно вміти створити гармонійний образ клієнта. Чи      знаєте Ви, що  колористика брів має свої непорушні закони - щоб брови виглядали гармонійно, при фарбуванні треба дуже ретельно підібрати колір. Розуміння як не допустити помилок, що робити далі, як що бажаний кольоровий результат не досягнути, і як виправити колористичні помилки. Іншими словами треба знати, які кольори створюють бажаний ефект для блондинки, рудої красуні та брюнетки, а які можуть створювати проблеми, як можливо ті проблеми вирішувати.  Усі ці знання ви отримаєте на нашому семінарі.

В програмі:

Теоретична частина курсу:

 - побудова волосини;

- види фарб. Накладання кольору;

- колористика - як основа фарбування;

- інструменти і косметика для брів;

- привілеї роботи з фарбою THUYA;

- правильний вибір кольору, індивідуальний підхід колориста;

- догляд за бровами.

Практична частина:

- моделювання, корекція, побудова правильної форми.

- підготовка до колористики;

- техніка колористики фарбою THUYA;

- правильне зняття фарби;

- колористика, як отримати додаткові кольори.
 
Детальна інформація у МК STUDIO за адресою м. Львів, вул. Київська, 21 та за тел. 067-310-99-08.
 
♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦    ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦ 
 
Навчальна школа по шугарінгу
 
Шугарінг (або цукрова депіляція) - це один з найбільш популярних і ефективних методів видалення волосся. Фахівці в цій галузі високо затребувані на ринку професійної косметології.
У навчальному центрі «Місто Краси» Ви можете пройти багаторівневе професійне навчання за направленням «Майстер SPA-шугаринга (депіляції цукрової пастою)». Програма навчання розроблена провідними технологами-експертами компанії «Аравія» - найбільшого виробника професійної косметики для шугаринга і догляду за шкірою. ARAVIA Professional - це перевірений і впізнаваний бренд серед тисяч майстрів і їх клієнтів. Майстер, який має сертифікат ARAVIA Professional, високо цінується в будь-якому салоні краси.
Рівень навчання залежить від поточних навичок учня.
Повний базовий курс 1-го рівня дозволить дізнатися особливості депіляції цукром і отримати необхідні навички для подальшої роботи з клієнтами, а також сертифікат і кваліфікацію «Майстер SPA-шугаринга».
Досвідченим практикуючим фахівцям, які пройшли базове навчання, компанія «Аравія» для подальшого професійного росту пропонує пройти курс підвищення кваліфікації - навчання 2-го рівня, в результаті якого майстер освоїть спеціальні техніки за напрямками:
"Техніки депіляції глибокого бікіні"
"Ювелірні техніки депіляції особи"
"Швидкісні методи роботи з цукровою пастою"
Навчання проходить в зручних, обладнаних класах. Навчальний центр надає модель для практичного відпрацювання технік шугаринга та витратні матеріали (кошти для шугаринга марки ARAVIA Professional, одноразову продукцію, нагрівачі і т.д.). Після навчання майстер отримує методичний посібник по шугарінг, каталоги, прайс-листи, рекомендації з індивідуального набору продукції для роботи та іменний сертифікат, що підтверджує проходження навчання.
 
Не готові пройти навчання? Приходьте на безкоштовний оглядовий семінар! Ми познайомимо Вас з техніками SPA-шугаринга, унікальною процедурою "холодної" рукописною і SPA-доглядом за шкірою рук і стоп. Ви зможете спробувати продукцію самі і задати всі питання технологу-викладачу ARAVIA Professional.
 
Навчання проводить викладач ARAVIA Professional Ізеницька Людмила

Детально про курс можна дізнатись за тел.: 067 310 99 08

Працює на OpenCart
Місто Краси © 2019